Firmamız, başarılı üretim ve yönetiminden dolayı EN ISO 9001:2000 kalite sertifikası almıştır.

ATLANTİS Mühendislik ve İnşaat A.Ş

1987 yılında müteahhitlik hizmeti vermek üzere kuruldu. İlk yıllar geleneksel betonarme sistemle bir çok konut üretti. 1997 yılında çalışmalarını “Hafif Çelik ve Geleneksel Çelik Taşıyıcı Sistem” li yapılara odakladı. Bugün, bir yandan çelik yapıların uygulamasını yaparken, diğer yandan temsilciliğini üstlendiği Smart Siding ve Andersen Windows gibi önemli markaların satış ve uygulamasıyla da ilgilenmektedir.

1998 yılında ABD’den transfer ettiği teknolojiyle kültür taşı ( dekoratif taş ) üretimine de başlayan firmamız, başta ABD, Kanada, İtalya, Almanya, İrlanda olmak üzere, ürünlerini bir çok ülkeye ihraç eder hale gelmiştir.

Üretiminin önemli bir kısmını da ihraç eder hale gelen Atlantis Mühendislik ve İnşaat A.Ş. olarak, StoneWrap kültür taşı markasını uluslararası pazarda, kalitesiyle bilinen bir marka yapmanın gururunu yaşıyoruz.

ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İrlanda, İtalya, Finlandiya, İsveç, Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Güney Afrika, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna, İsrail, Ürdün, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Suudi Arabistan ve Hindistan şimdiye kadar dekoratif yapay taş ihracatı yapmayı başardığımız başlıca ülkeler.